Mini čokoládky s potiskem

Výborná belgická mini čokoládka je velmi oblíbeným dárkem pro svatební hosty. Mini svatební čokoládka je ideální do dárkových sad spolu s výborným mini-vínem z našeho rodinného vinařství. Vína, minivína i čokoládky ve 3 gramážích Vám rádi připravíme s originální svatební etiketou ... úspěch svatební výslužky je zaručen.

Svatební čokoládky si nevěsty také oblíbily jako doplněk do sladkého Candy baru. 

V nabídce najdete i čokoládky o gramáži 8 a 20g, které Vám rádi připravíme také s možností dodání ve formě svatebních jmenovek. 

Čokoládky jsou vyráběné na zakázku, dle požadavku zákazníka. Ve svatebním katalogu najdete 70 motivů etiket s možností doladění do barvy svatby - dle všech etiket lze připravit také obaly na personifikované svatební čokoládové dárečky.  Ptáte se co dělat, když si u nás nevěsta s ženichem ze svatební nabídky vzor nevyberou? Svým zákazníkům rádi nasloucháme a snažíme se pomoci k tomu, abych svatební den byl dokonalý ... jsme přímí výrobci všech produktů  vystavených na eshopu a nasloucháme Vašim přáním - pokud nenajdete v nabídce, ať už čokoládek či jiných svatebních dekorací a dárků to co hledáte, stačí nás oslovit ...  Vaše svatba bude dokonalá!

Čokoládky s originálním přebalem vyrábíme i pro jiné slavnostní chvíle nebo jako firemní prezentační maličkost. 

Přes fialové tlačítko ZDE VYBERTE ETIKETU si prohlídněte svatební katalog etiket. Do pole text vepište jména, datum, či jiné specifické požadavky.  Svá přání je možné vepsat také na konci objednávky do vzkazu výrobci.

 

malá svatební čokoládka
Svatební čokoládka 5g
8 Kč

Svatební čokoládka 5g

Na objednávku 
493/CER
1 položek celkem