Svatební čokoládka 5g

8 Kč
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Barva etikety
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Svatební čokoládka 5g

Připravte svým svatebčanům svatební výslužku, která je příjemně překvapí. Skvělá chuť mléčné čokoládky s originálním přebalem, který upravíme dle Vašeho přání je zárukou úspěchu. Čokoládkový přebal připravíme dle návrhu všech vinných etiket, které najdete v našem svatebním katalogu, který najdete pod fialovým tlačítkem ZDE VYBERTE ETIKETU - barevně doladíme tak, aby korespondovala s výzdobou Vaší svatby. Samozřejmostí je úprava textu na přání.

Kvalitní belgická mléčná čokoládka do svatebního balíčku nebo jako drobnost na svatební tabuli s příchutí mléčnou nabízíme v gramáži:

  • malá belgická čokoládka 5,5g 2,6cm*2,6cm
  • min. množství od 30ks
  • tabulka belgické čokoládky 8g 4cm*6,5cm
  • min. množství od 20ks
  • tabulka belgické čokoládky 20g 5cm*8cm
  • min. množství od 20ks

Pokud si nevěsta s ženichem z naší standartní nabídky svatebních nevyberou - můžeme navrhnout přímo přebal na míru. Cena za takto zhotovený grafický návrh se odvíjí dle jeho složitosti a rozhoduje také velikost objednávky. Řešeno individuelně. U tohoto produktu zasíláme grafický návrh ke schválení /do 7prac.dnů/ První zpracování grafického návrhu je bezplatné.

U 8g a 20g čokoládek můžeme za příplatek opatřit také jmény svatebčanů, kdy tyto čokoládky můžete využít zároveň jako jmenovky ke svatebnímu stolu. Objednáte-li tyto čokoládky spolu s našimi svatebními víny a minivíny - překvapíte Vaše svatební hosty originálními dárky či výslužkou, na kterou budou dlouho vzpomínat. Více ukázek naší práce a hodnocení najdete na Beremese Víno a dárky - Slavnostníchvíle