Svatební minivíno jako svatební výslužka či dárek svatebčanům

Vyberte víno z našeho rodinného vinařství z Rakvic, které plníme do malých lahviček o objemu 0,19l. Mini víno poté opatříme etiketou s motivem dle Vašeho výběru s možností změny do barvy svatby a doplněním textu na přání. Barevný koncept vyberte zakliknutím z barevné paletky. Text vepište do poznámky k produktu. Při výběru etikety z katalogu a zakomponování vlastního textu je cena dle ceníku.

Pokud z nabídky etiket nevyberete, je možné si zaslat svůj vlastní návrh na etiketu, který dosadíme do tisku. Další možností, kterou Vám umíme nabídnout, je výroba etikety dle Vašeho požadavku. Pro tuto možnost dohody nás kontaktujte emailem nebo telefonicky. Při námi zpracovávaném novém individuálním návrhu etikety je možný příplatek za graf. vícepráce - počítáno předem individuálně.   Rozměr etikety na víno je 9 x 5cm.

Lahvičky vín doladíme do konceptu Vaší svatby pomocí kapslí /barevný uzávěru láhve/ a případně sisálové maličky. Tyto atributy zvolíte zaškrtnutím barevné varianty u produktu. Kapsle je započtena v základní ceně minivín, sisálová mašlička s příplatkem.

Minimální množství k objednání je 15ks.  Minivína s originální etiketou jsou oblíbena také pro další slavnostní chvíle a reklamní dárky a dárky pro firemní prezentaci.

Láhve jsou plněna kvalitním vínem, která jsou vysoce hodnocena jak našimi zákazníky, tak na prestižních výstavách vín. Před výběrem vína se lze dohodnout i na jejich degustaci v našem vinařství.

svatební minivíno

Originální dárek pro svatební hosty či netradiční výslužka, která svatebčana jistě potěší! K našim lahodným vínům doplňte výbornou belgickou čokoládkou nebo jiným dárkem z naší dílny. 

Svatební minivínko - Cuvée bílé
Svatební minivínka - Cuvée bílé /NG+VZ+MT/ 2017
57 Kč

Svatební minivínko - Cuvée bílé 2017 - suché bílé víno

Na objednávku 
400/CER
Minivíno odrůdy Müller Thurgau
Svatební minivínka - Muller Thurgau 2017 /bílé víno/
57 Kč

Muller Thurgau 2017 - bílé polosuché víno se svatební etiketou na přání

Na objednávku 
181/CER
Minivínko Cabernet Moravia
Svatební minivíno - Cabernet Moravia 2017 - červené víno
57 Kč

Minivíno se svatební etiketou Cabernet Moravia 2017 - výborné suché červené víno - ZLATÁ MEDAILE na prestižní výstavě vín lednicko-valtického areálu

Na objednávku 
355/CER
Minivíno Svatovavřinecké
Svatební minivíno - Svatovavřinecké 2017- červené víno
57 Kč

Minivíno s originální zakázkovou etiketou - Svatovavřinecké 2017 - suché červené víno - ZLATÁ MEDAILE na prestižní výstavě vín lednicko-valtického areálu

Na objednávku 
385/CER
Minivíno Veltlinské zelené
Svatební minivínka - Veltlínské zelené 2017 /bílé víno/
59 Kč

Mini víno svatební odrůdy Veltlinské zelené 2017 - bílé víno polosladké jehož výběrem jistě potěšíte každého svatebního hosta

Na objednávku 
397/CER
Minivíno odrůdy Cabernet Moravia Rose
Svatební minivínka - Cabernet Moravia Rosé 2017
63 Kč

Minivíno odrůdy Cabernet Moravia Rosé 2017 polosuché 

Na objednávku 
391/CER
Minivínko Rosé Cuvée
Svatební minivínka - Rosé Cuvée /André+Zweigeltrebe/ 2017
63 Kč

Minivínko Rosé Cuvée 2017 /ANDRÉ+ZWEIGELTREBE/   je výborné polosladké víno, kterým potěšíte zejména dámy na Vaší svatbě. 

Na objednávku 
388/CER
Minivíno Chardonnay
Svatební minivíno - Chardonnay 2017 /bílé víno/
66 Kč

Mini víno s originální svatební etiketou Chardonnay 20017 - víno bílé polosuché - dáreček, jímž potěšíte každého svatebčana! DIPLOM na prestižní výstavě vín lednicko - valtického areálu

Na objednávku 
394/CER
8 položek celkem