Kód: VES-FOTO |

Držák na medaile s fotorámečkem

Neohodnoceno
890 Kč
Momentálně nedostupné

Držák na medaile s fotorámečkem a motivem sportu

Věšák pro sportovce na těžce vybojované medaile. Sportovní úspěchy si nezlouží zůstat ležet ladem, ty musí být vidět. Držák medailí v kombinaci s fotorámečkem  je nejlepší možnost jak si každý den připomenout, že dřina vynaložena při tréninku má své jasné opodstatnění.

Ve fotorámečku můžete jednoduše můžete měnit aktuální fotografii. Vystavte si tak spolu s medailičkami foto z posledního vyhraného závodu, kdy stojíte na bedně vítězů. 

V nabídce vyberete z více než 100 sportů https://www.slavnostnichvile.cz/tipy-pro-uspesne-objednani/vesaky-na-medaile/    - pokud jste ten Váš oblíbený nenašli - rádi připravíme zakázkově i sport na Vaše přání. . 

Při objednávce vepište  jméno + požadovaný motiv sportu  do vzkazu na konci objednávky. Před výrobou zasíláme vždy graf.návrhy k odsouhlasení. V případě, že bychom zjistili nejasnosti v objednávce - budeme Vás kontaktovat s doplňujícími dotazy ještě před zasláním podkladů k platbě.   Sportovní úspěchy si zaslouží být vidět. Darujte sportovcům dárek, kterým zaručeně vykouzlíte úsměv na tváři.