Kód: FOTO-SV2 |

Fotorám s gravírovaným poděkováním na vyřezávaném srdci

770 Kč
Na objednávku

Fotorám s gravírovaným poděkováním

Fotorám s gravírovaným poděkováním na vyřezávaném srdci .. to je dárek, kterým svým rodičům bez sebemenších pochyb vykouzlíte úsměv na tváři, a pokud ne ... pak je další variantou, že u nich uvidíte slzy dojetí! Text, kterým budete chtít poděkovat za jejich lásku a starostlivost,  vepište do pole TEXT NA PŘÁNÍ 

Dekorace je připravena pro jednoduchou výměnu fotografií. Tak jak plyne čas, jednoduše střídáte foto. Nejprve například můžete vložit foto partnerské, a poté co se dočkáte od svatebního fotografa zvěčnění svého svatebního dne, necháte maminku a tatínka vyměnit za tuto kouzelnou fotografii. V neposlední řadě jim jistě rádi předáte foto své nové rodiny - tedy foto spolu s jejich vnoučátky.

Rámečky na fotky vyrobíme na míru. Rámečky je možno připravit k jakékoliv příležitosti - například k  různým výročím, k narození miminka, promoci a všem dalším slavnostním chvílím - stačí nám popsat svou představu!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení