S čím u nás počítat?

Ve světě svateb se pohybujeme od roku 2012

Je pro nás obrovskou ctí, že naše produkty udělaly radost již několika tisícům ženichů a nevěst.

 Jak pracujeme?

Pracujeme nejen pro Vás, ale spolu s Vámi.

Spolu s Vámi vytvoříme krásný, s největší precizností připravený kousek, který bude pouze a jen Váš.

Od prvotního příjmu a osobní kontrole objednávky Vám zasíláme spolu s děkovným e-mailem a s podklady k platbě, i informaci o době dodání grafického návrhu. Pokud nám z Vaší objednávky nejsou některé údaje jasné - kontaktujeme Vás, abychom si ujasnili Vaši představu

Na základě Vašich požadavků a po obdržení platby zpracujeme grafický návrh, který Vám zasíláme k odsouhlasení. Grafické návrhy jsou připravovány profesionálním grafikem a odesílány na Váš e-mail v rozmezí 1-5prac.dnů.

Platba u našich výrobků je vzhledem k výrobě zakázkových produktů vyžadována předem. I když víme, že v dnešní době je těžké věřit a odesílat peníze před dodáním zboží.. věříme, že je pochopitelné, že nelze vyrobit zboží, aniž bychom měli jistotu převzetí a při nepřevzetí zásilky bychom výrobek mohli hodit do koše/díky personifikaci je zcela unikátní/  Děkujeme za důvěru, kterou do nás vkládáte, a které si velmi ceníme. Věříme, že velké množství reálných kladných recenzí pomohou dokázat naši férovost

Jakmile máme Váš souhlas - zařazujeme do výroby

U všech našich výrobků najdete v údaji o době dodání NA OBJEDNÁVKU ... tento údaj je informativní a značí to, že se jedná skutečně o zakázkovou výrobu, a výrobky netaháme z regálů. Doba výroby je stanovena maximálně do 3 týdnů, kdy se jedná o maximální limit stanovený pro výrobu. Vždy však záleží na povaze výrobku, pracnosti při jeho výrobě a momentálním stavu zakázek na naší dílně. Vždy si hlídáme termín svatby, nebo Vámi požadovaný termín dodání. Po dobu našeho působení na trhu - od roku 2012 - se nám nestalo, že bychom tyto termíny nedodrželi .. což je alfou a omegou našeho přístupu k Vám, našim váženým zákazníkům!

I když je doba dodání stanovena do 3týdnů ...pokud je třeba a zákazník nás kontaktuje na poslední chvilku ...pokud je to jen trošku možné /s ohledem na termíny ostatních zakázek/ ... umíme někdy zázraky, i co se termínů týče, a vyrobíme třeba i do 2.dne ... Pokud tedy potřebujete dodání dříve, prosíme kontaktujte nás, abychom se dohodli na realitě Vašeho požadavku.

Každý výrobek vyrábíme s maximální pečlivostí, abychom dodrželi standart kvality, který si naše značka vybudovala a kterou si udržujeme již několik dlouhých let.

Po výstupu z výroby každý jednotlivý kousek znovu překontrolujeme, pečlivě zabalíme a odesíláme do Vašich domovů! O odeslání zakázky Vás informujeme emailem, sms, nebo telefonicky. A poté?

Recenze naší práce

U nás ve Slavnostních chvílích nemůže být větší odměnou a zároveň závazkem do budoucna, než zpětné ohlasy našich zákazníků, ať už formou děkovných e-mailů, nebo velké množství kladných recenzí, kterých si velmi vážíme a DĚKUJEME!

Najdete je na těchto odkazech Beremese, Heureka, Facebook.

Velmi nás těší, že z našeho jednání a z odvedené práce jde vidět to, že svou práci děláme s radostí a každé Vaší zakázce věnujeme maximální péči.

 

Věříme, že i naše dlouholeté partnerství s mnoha významnými svatebními agenturami a salony Vám může být také zárukou kvality, spolehlivosti, serióznosti.

 

JEDINEČNOST, ORIGINALITA, KVALITNÍ PRÁCE, SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ