S čím u nás počítat?

Ve světě svateb se pohybujeme od roku 2012

Je pro nás obrovskou ctí, že naše produkty udělaly radost již několika tisícům ženichů a nevěst.

 Jak pracujeme?

Pracujeme nejen pro Vás, ale spolu s Vámi.

Spolu s Vámi vytvoříme krásný, s největší precizností připravený kousek, který bude pouze a jen Váš.

Od prvotního příjmu a osobní kontrole objednávky Vám zasíláme spolu s děkovným e-mailem a s podklady k platbě, i informaci o době dodání grafického návrhu. Pokud nám z Vaší objednávky nejsou některé údaje jasné - kontaktujeme Vás, abychom si ujasnili Vaši představu

Na základě Vašich požadavků a po obdržení platby zpracujeme grafický návrh, který Vám zasíláme k odsouhlasení. Grafické návrhy jsou připravovány profesionálním grafikem a odesílány na Váš e-mail v rozmezí 1-5prac.dnů.

Platba u našich výrobků je vzhledem k výrobě zakázkových produktů vyžadována předem. I když víme, že v dnešní době je těžké věřit a odesílat peníze před dodáním zboží.. věříme, že je pochopitelné, že nelze vyrobit zboží, aniž bychom měli jistotu převzetí a při nepřevzetí zásilky bychom výrobek mohli hodit do koše/díky personifikaci je zcela unikátní/  Děkujeme za důvěru, kterou do nás vkládáte, a které si velmi ceníme. Věříme, že velké množství reálných kladných recenzí pomohou dokázat naši férovost

Jakmile máme Váš souhlas - zařazujeme do výroby

U všech našich výrobků najdete v údaji o době dodání NA OBJEDNÁVKU ... tento údaj je informativní a značí to, že se jedná skutečně o zakázkovou výrobu, a výrobky netaháme z regálů. Doba výroby je stanovena maximálně do 3 týdnů, kdy se jedná o maximální limit stanovený pro výrobu. Vždy však záleží na povaze výrobku, pracnosti při jeho výrobě a momentálním stavu zakázek na naší dílně. Vždy si hlídáme termín svatby, nebo Vámi požadovaný termín dodání. Po dobu našeho působení na trhu - od roku 2012 - se nám nestalo, že bychom tyto termíny nedodrželi .. což je alfou a omegou našeho přístupu k Vám, našim váženým zákazníkům!

I když je doba dodání stanovena do 3týdnů ...pokud je třeba a zákazník nás kontaktuje na poslední chvilku ...pokud je to jen trošku možné /s ohledem na termíny ostatních zakázek/ ... umíme někdy zázraky, i co se termínů týče, a vyrobíme třeba i do 2.dne ... Pokud tedy potřebujete dodání dříve, prosíme kontaktujte nás, abychom se dohodli na realitě Vašeho požadavku.

Každý výrobek vyrábíme s maximální pečlivostí, abychom dodrželi standart kvality, který si naše značka vybudovala a kterou si udržujeme již několik dlouhých let.

Po výstupu z výroby každý jednotlivý kousek znovu překontrolujeme, pečlivě zabalíme a odesíláme do Vašich domovů! O odeslání zakázky Vás informujeme emailem, sms, nebo telefonicky. A poté?

Recenze naší práce

U nás ve Slavnostních chvílích nemůže být větší odměnou a zároveň závazkem do budoucna, než zpětné ohlasy našich zákazníků, ať už formou děkovných e-mailů, nebo velké množství kladných recenzí, kterých si velmi vážíme a DĚKUJEME!

Najdete je na těchto odkazech Beremese, Heureka, Facebook.

Velmi nás těší, že z našeho jednání a z odvedené práce jde vidět to, že svou práci děláme s radostí a každé Vaší zakázce věnujeme maximální péči.

 

Věříme, že i naše dlouholeté partnerství s mnoha významnými svatebními agenturami a salony Vám může být také zárukou kvality, spolehlivosti, serióznosti.

 

JEDINEČNOST, ORIGINALITA, KVALITNÍ PRÁCE, SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení