Kód: 777/PRI 777/CER 777/FIA 777/ORA 777/SVE 777/TMA 777/SVE2 777/TMA2 777/SYT 777/ZLU Zvolte variantu |

Luxusní dřevěná svatební kniha hostů s gravurou - Iniciála

Neohodnoceno
790 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Přední list
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Listy navíc ?
Text na 1. straně ?

Svatební kniha hostů s iniciálou z příjmení novomanželů

Kategorie: Svatební kniha
Velikost listů: 21 x 18cm
Chcete, aby vzpomínky na Váš svatební den nikdy nevybledly a těšit se i z velmi příjemné vzpomínky na tyto chvíle ?
 
Pak Vám velmi rádi nabídneme a představíme  naši luxusní dřevěnou svatební knihu hostů s gravurou v provedení s iniciály. (gravírování iniciály)
Svatební hosté Vám do knihy jistě velmi rádi zaznamenají přání, citát, či drobný obrázek, které budou sloužit jako krásný odkaz do Vaší společné budoucnosti.
I po letech si pak můžete připomenout tuto vzácnou slavnostní chvíli, kdy se všichni radovali spolu s Vámi. Jsou totiž okamžiky, které stojí za to si připomenout a my Vám k nim rádi pomůžeme. 
 
Luxusní dřevěná svatební kniha hostů s gravurou iniciály je knihou, která je přímo na míru Vašeho přání.  Připravíme ji  dle prvního písmene Vašeho nového společného příjmení. Na titulní straně se tak objeví nejen Vaše křestní jména s příjmením, ale též první písmeno z příjmení.
Naše dřevěná svatební kniha hostů v provedení s iniciály, Vám zajistí si tu radostnou chvíli, kdy došlo i k oficiálnímu propojení Vašich dvou životů, kdykoliv připomenout.
 
Luxusní dřevěná svatební kniha hostů s gravurou iniciály je kvalitně zhotovená - svázána kroužkovou vazbou pro snadné  zajištění otevírání knihy a pro soudržnost vnitřních listů a dřevěného obalu. 
 
V ceně je 30 ks vnitřních listů s vysokou bělostí /60 stran
U předního listu je možnost výběru barvy.
 
V případě zájmu Vám můžeme dodat vyšší počet vnitřních listů.
Kroužková vazba - standartně bílá 
Pokud má kniha sloužit jako fotoalbum nebo v případě požadavku na 50 a více listů. dodáme s širší kroužkovou vazbou - s příplatkem za vazbu + 50,-Kč
 
Máte-li zájem o gravuru na přání - např. logo svatby či tištěný text na 1.bílé straně (věnování, poděkování, ...) je zde příplatek +50,-Kč.
Příplatková volba bude připočtena ke konečné faktuře.
 
Úprava jmen, data, nápisu v knize hostů je započtena v základní ceně. Svůj požadavek uveďte do pole text na přání.
 
Standartní velikost stran v knize - 19,5 cm x 22 cm.
 
Vnitřní listy obsahují kvalitní papír o gramáži 120 g.
 
Počet listů - 30 ks /60stran/
 
Tak jako u všech produktů z naší nabídky je možnost dohody na zhotovení produktu dle požadavku zákazníka.
Máte svou představu o knize hostů, přejete si zakomponovat jiný motiv?  Kontaktujte nás - vyrábíme dle představ zákazníků.