Kód: 857 |

Obraz - Milenci pod deštníkem zahrnuti srdíčky lásky

Neohodnoceno
1 850 Kč
Na objednávku

Svatební obraz jako jedinečná alternativa knihy hostů - Milenci pod deštníkem zahrnuti srdíčky lásky

Kategorie: Svatební obraz

Svatební obraz - Milenci pod deštníkem - zahrnuti srdíčky lásky

Poproste své vzácné hosty, aby Vám do srdíček vepsali vzkaz do manželství, či zanechali otisk svého prstu jako vzpomínku na Váš svatební den a následně dřevěné srdíčko vhodili štěrbinami za sklo!

Do deštníku /jehož barvu si určíte Vy/   vygravírujeme jména novomanželů, spolu s datem svatby

Jsme přímí výrobci kompletní dekorace - je proto možnost dohodnout se i na jiném provedení, změna detailů, změna barevného provedení  - stačí nám napsat své představy, které převedeme ve skutečnost!

Velikost obrazu 43*52 cm /standartně dodáváno s 60 srdíčky - případně lze upravit jejich velikost pro menší, nebo větší počet hostů/  - při rozmýšlení počítejte s tím, že pár nebo rodina se Vám podepíší do jednoho společného dřevěného srdce. 

Obraz je připraven v kompletu - již stačí pouze přinést z oslavy své lásky domů, a zavěsit do svého společného, nového domova!

Nabízíme Vám velmi kvalitní výrobu /ověřenou výrobou od roku 2015, s několika sty vyrobených obrazů, a těší nás, že vždy k plné spokojenosti našich zákazníků. 

Recenze na naši práci najdete v sekci Proč My?  a budeme velmi rádi, pokud se i Vy zařadíte mezi naše spokojené zákazníky ... my víme, že náš obraz Vám bude zdobit  Váš domov po celý život, a tak k jeho výrobě přistupujeme 

Obraz zakoupíte pouze u nás - jedná se o náš autorský projekt, právně chráněno!

Pokud přemýšlíte nad svatebním darem - věřte, že jste právě našli to pravé ... tímto obrazem snoubencům ukážete, jak je pro Vás jejich svatební den důležitý, neboť jste pro ně nechali vyrobit originál, který budou mít pouze oni dva!