Kód: 475/PRI 475/CER 475/FIA 475/ORA 475/SVE 475/TMA 475/SVE2 475/TMA2 475/SYT 475/ZLU Zvolte variantu |

Originální luxusní dřevěné fotoalbum s gravurou - Ptáčci

Neohodnoceno
840 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Přední list
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Listy navíc ?
Text na 1. straně ?

Originální luxusní dřevěné fotoalbum s gravurou - Ptáčci

Kategorie: Svatební fotoalbum
Velikost listů: 21 x 18cm

Kromě Vašich vzpomínek, jsou fotografie zřejmě nejvýznamnější památkou na Váš svatební den. Dejte si tedy záležet na vhodném výběru fotoalba, které bude i po letech vypadat překrásně a při každém jeho prohlížení Vám vykouzlí úsměv na tváři.

S naším originálním luxusním dřevěným fotoalbem s gravurou ptáčci nemůžete šlápnout vedle ! Jeho jedinečný design právě díky kombinaci gravírování společně s podkladem barevného papíru, ladící s barvou Vaší svatby je tou nejlepší volbou.

Originální luxusní dřevěné fotoalbum s gravurou - Ptáčci je kvalitně zhotovené - svázána kroužkovou vazbou pro lehké zajištění otevírání knihy a pro soudržnost vnitřních listů a dřevěného obalu.

Standartní velikost knihy - 19,5 cm x 22 cm.

Vnitřní listy - kvalitní papír o gramáži 120 g.

V ceně je 30 vnitřních listů s vysokou bělostí. U předního listu je možnost výběru barvy.

Na základě dohody možnost dodat s vyšším počtem vnitřních listů. Kroužková vazba u fotoalba - v barvě bílé

Protože myslíme dopředu, počítáme s tím, že přidáním fotografií do alba nabude jeho šířka, z tohoto důvodu vážeme fotoalba širší vazbou, oproti svatebním knihám - a cena je u této varianty navýšena o příplatek za širší kroužkovou vazbu.

Možnost dohody na gravuře na přání /např.logo svatby/ v případě požadavku dodání s tištěným textem na 1.bílé straně /věnování, poděkování, .../- příplatek +50.-Kč