Kód: 1679 |

Fotoalbum Exclusive A4 - s gravírovanou fotografií

Neohodnoceno
1 450 Kč
Na objednávku

Exkluzivní fotoalbum s puncem originality a vůní dřeva ... Fotky Vaší rodiny si ten luxus prostě zaslouží!

Dekor - Gravírovaná fotografie na dřevě

Kategorie: Pro děti

Fotografie Vaší rodiny si zaslouží ten nejlepší kabátek. Vytvořte si fotoalbum, díky kterému si budete moci uchovat vzpomínky na každý důležitý okamžik.

Nabízíme Vám dřevěné fotoalbum z řady exclusive s gravírovanou fotografií na titulní straně, při jehož prohlížení nezůstane oko suché.

Naše dřevěné fotoalbum bude tou nejlepší volbou pro Vaše fotografie.

Exkluzivní dřevěné fotoalbum se hřbetem s unikátní vazbou ohýbaného dřeva a s pákovou mechanikou pro snadné přidávání nebo výměnu dalších listů.

Album je doplněno pavučinkovým papírem, který mu dodá nejen luxusní vzhled, ale zároveň ochrání fotografie před slepením či poškrábáním mezi sebou, a bez obav tak můžet lepit fotografie z obou stran listů.

Standartně je album dodáváno s černými kartonovými listy vysoké gramáže /180g/, v případě požadavku na dodání s bílými listy /gramáž 180g/ uveďte tento požadavek do pole text na přání.  V ceně je 30 vnitřních listů/60stran/ pro oboustranné lepení fotografií.

Standartní velikost alba - formát A4

Možnost výběru barvy 1.listu: přírodní, červená, žlutá, sytě růžová, světle zelená, tmavě zelená, fialová, oranžová, světle modrá, tmavě modrá  - díky tomuto výběru bude album zcela přizpůsobeno Vašim představám.

Na základě dohody možnost dodat s vyšším počtem vnitřních listů - s příplatkem 8,-Kč/list

V případě požadavku dodání s tištěným textem na 1.bílé straně /věnování, poděkování, .../ - příplatek +50.-Kč

Do pole text na přání uveďte text, který si na album přejete gravírovat  /jména, datum narození dítěte,../ , a případně další své požadavky.

 

Alba pro Vás rádi připravíme s kterýmkoliv designem z našich alb a knih hostů, nebo s gravírovanou fotografií.

A co dělat, pokud si z našich designů nevyberete? ... napište nám svou představu, kterou pro Vás převedeme ve skutečnost!