Malé vinařství 75

Malé vinařství 75 je vinařstvím rodinného typu, rodiny Petra Václavíka z vinařské obce Rakvice na Jižní Moravě, z oblasti lednicko-valtického areálu. Naše vinařství je nejen malé, ale papírově také vcelku mladé, založeno roku 2012

Samotnému založení vinařství však předchází naše dlouholeté zkušenosti s prací ve vinicích a s výrobou vína.
Již od svého ranného mládí jsme si zvolili vinaření za svého koníčka, kdy jsme navázali na mnohaleté zkušenosti našich předků při výrobě vína.

Vždy bylo naším cílem dělat víno tak, aby chutnalo nám, a abychom je se ctí mohli nabídnout také svým přátelům.
Jelikož se naše vína těší stále větší oblibě, z velkého koníčka se pro nás stalo povolání.
Stále však je pro nás prvořadé dělat vína v takovém rozsahu, abychom si byli jisti, že si můžeme stát za kvalitou vín naší značky.
Obrovskou výhodu našeho vinařství spatřujeme právě v tom, že jsme malé vinařství, a to nám umožní věnovat se každému hroznu a každé láhvi vína s maximální péčí. Veškerou práci jak ve vinici, tak ve vinném sklípku si zastaneme sami, za vydatné pomoci celé rodiny.
Známe tak své víno od prvopočátku, kdy se objeví první pupeny na vinném keři, až do okamžiku, kdy láhve z naší produkce opouští brány našeho vinařství, a míří k našim zákazníkům, aby s těmito víny mohli strávit příjemné chvilky.
Není naším cílem stát se producentem vyrábějícím víno pro velké masy zákazníků.
Chceme být vinařstvím pro lidi, kteří ocení výborné moravské víno!

 

Vinařství naší rodiny se specializuje na lahvování vína s originální etiketou, které se těší velké oblibě jako dárek a poděkování pro svatební hosty. Svatební minivína i svatební vína v 0,75l Vám rádi připravíme tak, aby krásně ladila k celkové koncepci a barvě Vaší svatby. Pokud si však u nás vyberete víno s originální etiketou ... můžete si být jisti, že Vás potěší nejen obal, ale také obsah - a Vy tak se ctí můžete naše vína nabídnout nejen u svatební tabule, ale také je věnovat jako originální výslužku.

Vína z našeho vinařství jsou také velmi oblíbeny pro různé jiné slavnostní chvíle, jako jsou Vánoce, narozeniny, křtiny, promoce, ... a na všechny tyto příjemné chvilky pro Vás rádi připravíme Vámi vybrané víno se zakázkovou etiketou.

Pokud potřebujete zajímavé reklamní předměty nebo jedinečné vizitky, pak naše vína s etiketou Vaší firmy jistě zaujmou nejednoho Vašeho klienta i obchodního partnera.

Jako doplňkový sortiment Vám rádi nabízíme také výborné belgické čokoládky, s obalem na přání /třeba i podle vinných etiket/
Další možností, jak potěšit Vás i případné obdarované je také možnost dodání našich vín v krásných dárkových kazetách, či v kombinaci s exkluzivními dárkovými předměty s možností výroby na přání - a to díky úzkému propojení dvou podnikatelských aktivit s rozlišným zaměřením, v jedné rodině.

Nepotřebujete originální etiketu a přesto byste rádi ochutnali naše výborná vína? Stačí si vybrat vína z naší nabídky a objednat!
Naše vinařství se také pravidelně účastní krásné akce otevřené sklepy v Rakvicích, která se koná každoročně poslední dubnovou sobotu

Jak objednat naše vína najdete zde