Kód: 855 |

Obraz - Milenci v dešti

Neohodnoceno
1 850 Kč
Momentálně nedostupné

Svatební obraz Milenci v dešti - jedinečná alternativa knihy hostů

Kategorie: Svatební obraz

Dřevěný svatební obraz - Milenci v dešti

Když štěstí prší..

Poproste své vzácné hosty, aby Vám na kapku deště napsali svůj vzkaz do manželství, či zanechali otisk svého prstu jako vzpomínku na Váš svatební den a následně kapku vhodí štěrbinami za sklo.

Tento krásný dřevěný obraz Vám poté vytvoří osobitou dekoraci do Vašeho bytu.

 Do deštníku /jehož barvu si určíte Vy/   vygravírujeme jména novomanželů, spolu s datem svatby

Jsme přímí výrobci kompletní dekorace - je proto možnost dohodnout se i na jiném provedení, změna detailů, záměna kapiček za srdíčka, změna barevného provedení  - stačí nám napsat své představy, které převedeme ve skutečnost!

Velikost obrazu 43*52 cm /standartně dodáváno se 70 kapičkami - případně lze upravit jejich velikost pro menší, nebo větší počet hostů/  - při rozmýšlení počítejte s tím, že pár nebo rodina se Vám podepíší do jedné společné kapky. 

Obraz je připraven v kompletu - již stačí pouze přinést z oslavy své lásky domů, a zavěsit do svého společného, nového domova!

Nabízíme Vám velmi kvalitní výrobu /ověřenou výrobou od roku 2015, s několika sty vyrobených obrazů, a těší nás, že vždy k plné spokojenosti našich zákazníků. 

Recenze na naši práci najdete v sekci Proč My?  a budeme velmi rádi, pokud se i Vy zařadíte mezi naše spokojené zákazníky ... my víme, že náš obraz Vám bude zdobit  Váš domov po celý život, a tak k jeho výrobě přistupujeme 

Obraz zakoupíte pouze u nás - jedná se o náš autorský projekt, právně chráněno