Kód: 136/PRI 136/CER 136/FIA 136/ORA 136/SVE 136/TMA 136/SVE2 136/TMA2 136/SYT 136/ZLU 136/PRI2 136/CER2 136/FIA2 136/ORA2 136/SVE3 136/TMA3 136/SVE4 136/TMA4 136/SYT2 136/ZLU2 Zvolte variantu |

Originální luxusní dřevěná kniha hostů s gravurou - zakázkové návrhy - A4

Neohodnoceno
1 190 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Přední list
Orientace
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Listy navíc
Text na 1. straně ?

Zakázková grafika pro knihu přání

Kategorie: Svatební kniha
Velikost listů: A4

Líbí se Vám nevšední a neotřelý design ?
Pak jste na správné adrese.
Ať už jste propadli cestovatelské nebo jiné vášni, máte společného koníčka či jen milujete originalitu, pak Vám velmi rádi nabídneme jak svoji zálibu spojit s Vašim dnem D.
Originální luxusní dřevěná kniha hostů s gravurou přesně podle Vašeho návrhu a Vašeho přání. Originální gravurou dáme Vaší svatební knize jedinečnou podobu, která je přímo pro Vás.

Nechte se poté překvapit svými svatebními hosty jejich kreativitou, kdy ručně zapsané přání či obrázek do knihy hostů, Vám i po letech vykouzlí úsměv na tváři a neodolatelné kouzlo ze svatebního dne bude stále živé.

Originální luxusní dřevěná svatební kniha hostů je kvalitně zhotovená - svázána kroužkovou vazbou pro snadné  zajištění otevírání knihy a pro soudržnost vnitřních listů a dřevěného obalu. 

 
V ceně je 30 ks vnitřních listů s vysokou bělostí /60 stran
U předního listu je možnost výběru barvy.
 
V případě zájmu Vám můžeme dodat vyšší počet vnitřních listů.
Kroužková vazba - standartně bílá 
Pokud má kniha sloužit jako fotoalbum nebo v případě požadavku na 50 a více listů. dodáme s širší kroužkovou vazbou - s příplatkem za vazbu + 50,-Kč
 
Máte-li zájem o gravuru na přání - např. logo svatby či tištěný text na 1.bílé straně (věnování, poděkování, ...) je zde příplatek +50,-Kč.
Příplatková volba bude připočtena ke konečné faktuře.
 
Úprava jmen, data, nápisu v knize hostů je započtena v základní ceně. Svůj požadavek uveďte do pole text na přání.
 
Standartní velikost stran v knize - 19,5 cm x 22 cm.
 
Vnitřní listy obsahují kvalitní papír o gramáži 120 g.
 
Počet listů - 30 ks /60stran/
 
Tak jako u všech produktů z naší nabídky je možnost dohody na zhotovení produktu dle požadavku zákazníka.
Máte svou představu o knize hostů, přejete si zakomponovat jiný motiv?  Kontaktujte nás - vyrábíme dle představ zákazníků.