Kód: 487/PRI 487/CER 487/FIA 487/ORA 487/SVE 487/TMA 487/SVE2 487/TMA2 487/SYT 487/ZLU Zvolte variantu |

Originální luxusní dřevěné fotoalbum s gravurou - Motýlci 1

Neohodnoceno
840 Kč
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Přední list
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Listy navíc ?
Text na 1. straně ?

Fotoalbum s motýlkami

Kategorie: Svatební fotoalbum
Velikost listů: 21 x 18cm

Pro jeden z Vašich nejdůležitějších dnů v životě pro Vás rádi vyrobíme jedinečné dřevěné svatební fotoalbum, při jehož prohlížení si i po letech zavzpomínáte na krásné chvilky s láskou a nostalgií.

A proč nezavzpomínat s originálním dřevěným svatebním fotoalbem s gravurou, které Vám svým designovým vzhledem navodí pocit pohody, radosti a příjemných vzpomínek.

Originální luxusní dřevěné fotoalbum s gravurou - Motýlci 1 je kvalitně zhotovené - svázána kroužkovou vazbou pro lehké zajištění otevírání knihy a pro soudržnost vnitřních listů a dřevěného obalu.

Standartní velikost knihy - 19,5cm x 22 cm.

Vnitřní listy - kvalitní papír o gramáži 120 g.

V ceně je 30 vnitřních listů s vysokou bělostí. U předního listu je možnost výběru barvy.

Na základě dohody možnost dodat s vyšším počtem vnitřních listů. Kroužková vazba u fotoalba - v barvě bílé

Protože myslíme dopředu, počítáme s tím, že přidáním fotografií do alba nabude jeho šířka, z tohoto důvodu vážeme fotoalba širší vazbou, oproti svatebním knihám - a cena je u této varianty navýšena o příplatek za širší kroužkovou vazbu.

Možnost dohody na gravuře na přání /např.logo svatby/ v případě požadavku dodání s tištěným textem na 1.bílé straně /věnování, poděkování, .../ - příplatek +50.-Kč