Kód: 478/PRI 478/CER 478/FIA 478/ORA 478/SVE 478/TMA 478/SVE2 478/TMA2 478/SYT 478/ZLU Zvolte variantu |

Originální luxusní dřevěné fotoalbum s gravurou - Motýlci 2

Neohodnoceno
840 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Přední list
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Listy navíc ?
Text na 1. straně ?

Originální luxusní dřevěné fotoalbum s gravurou - Motýlci 2

Kategorie: Svatební fotoalbum
Velikost listů: 21 x 18cm

Máme pro Vás něco víc než jen tradiční svatební fotoalbum. Milujete originalitu v nevšedním stylu ? Pak Vám velmi rádi, nabídneme námi vyráběné originální luxusní dřevěné fotoalbum s gravurou - Motýlci 2, které Vás ohromí svým skutečně neobvyklým a moderním vzhledem.

Prohlížejte, vzpomínejte, kdykoliv si bude chtít připomenout báječnou atmosféru z Vaší kouzelné svatby. Naše svatební dřevěné fotoalbum s gravírováním pro Vaše zachycené okamžiky štěstí.

Originální luxusní dřevěné fotoalbum s gravurou - Motýlci 2 je kvalitně zhotovené - svázána kroužkovou vazbou pro lehké zajištění otevírání knihy a pro soudržnost vnitřních listů a dřevěného obalu.

Standartní velikost knihy - 19,5 cm x 22 cm.

Vnitřní listy - kvalitní papír o gramáži 120 g.

V ceně je 30 vnitřních listů s vysokou bělostí. U předního listu je možnost výběru barvy.

Na základě dohody možnost dodat s vyšším počtem vnitřních listů. Kroužková vazba u fotoalba - v barvě bílé

Protože myslíme dopředu, počítáme s tím, že přidáním fotografií do alba nabude jeho šířka, z tohoto důvodu vážeme fotoalba širší vazbou, oproti svatebním knihám - a cena je u této varianty navýšena o příplatek za širší kroužkovou vazbu.

Možnost dohody na gravuře na přání /např.logo svatby/ v případě požadavku dodání s tištěným textem na 1.bílé straně /věnování, poděkování, .../ - příplatek +50.-Kč