Svatební šaty

Co o Vás prozradí barva svatebních šatů?

Každá barva svatebních šatů má svůj význam. Nebojte se být jedinečná, buďte jiná, buďte sama sebou.

bílé klasické svatební šaty
Bílé svatební šaty

Svatební šaty v barvě bílé: Bílá je spojována se světlem, dobrotou, nevinností, čistotou a panenstvím. Je považována za barvu dokonalosti. Šaty v barvě bílé jsou již po mnoho desetiletí tradiční volbou nevěsty. Jsou a vždy budou základem svatební módy.

 svatební šaty ve stylu boho
Svatební šaty ve stylu Boho

Šaty v barvě champagne: Totéž, co se říká o bílých svatebních šatech, lze říci o všech odstínech champagne. V současnosti se již také jedná o tradiční barvu šatů pro nevěsty. Někteří se však domnívají, že odstín slonovinové kosti je také symbolem poskvrněné nevinnosti. Je to však myšlení staré školy a nevěsty dnes volí tuto barvu čím dál častěji, protože na jejich kůži vypadá lépe než bílá.

Vášnivě červené svatební šaty
Vášnivě červené svatební šaty

Svatební šaty ve všech odstínech červené: Červená může symbolizovat věci jako jsou láska, zamilovanost, silné emoce, vzrušení, energie, síla a vášeň. Červené svatební šaty jsou oblíbené napříč všemi kulturami a v mnoha různých typech svateb. Pokud nevěsty zvolíte šaty v červené, počítejte s tím, že určitě budete vyčnívat z davu a svou volbou dáváte najevo, že máte svůj názor.

Romantické růžové šaty na svatbu
Romanticky růžové šaty pro nevěstu

Šaty v barvě růžové: Barva růžová představuje nevinnost, dětskou osobnost, svěžest, čistotu, lásku, dobré zdraví a dobrý život. Růžová je obvykle barva spojená se ženami a jejich ženskostí. Tuto barvu šatů nosí rády také nevěsty, které se chtějí odlišit od davu jiných a tak trošku na sebe upoutat pozornost.

Modré svatební šaty
Ledově modré svatební šaty

Volba svatebních šatů v odstínech modré: Modrá barva je neodlučitelně spjata s barvou vody a moře. Představuje klid a mír. Modrá také vyjadřuje ženskost, život, čistotu, stejně jako voda. Modrá symbolizuje stabilitu, bezpečí a celoživotní věrnost.

Gothické svatební šaty v černém odstínu
Černé gothické svatební šaty

Uvažujete nad černými svatebními šaty? Černá je často považována za děsivou barvu a pro nevěstu zvláštní volbu. Avšak černé svatební šaty jsou tady a jsou tady, aby zůstaly. Černá může být také barvou elegance. Černá představuje také sílu, sexualitu, sofistikovanost, formálnost, bohatství, tajemství, hloubku a čistý styl. Nositelky černých svatebních šatů jsou většinou spjaty s gothickým stylem.