Svatební šaty

Co o Vás prozradí barva svatebních šatů?

Každá barva svatebních šatů má svůj význam. Nebojte se být jedinečná, buďte jiná, buďte sama sebou.

bílé klasické svatební šaty
Bílé svatební šaty

Svatební šaty v barvě bílé: Bílá je spojována se světlem, dobrotou, nevinností, čistotou a panenstvím. Je považována za barvu dokonalosti. Šaty v barvě bílé jsou již po mnoho desetiletí tradiční volbou nevěsty. Jsou a vždy budou základem svatební módy.

 svatební šaty ve stylu boho
Svatební šaty ve stylu Boho

Šaty v barvě champagne: Totéž, co se říká o bílých svatebních šatech, lze říci o všech odstínech champagne. V současnosti se již také jedná o tradiční barvu šatů pro nevěsty. Někteří se však domnívají, že odstín slonovinové kosti je také symbolem poskvrněné nevinnosti. Je to však myšlení staré školy a nevěsty dnes volí tuto barvu čím dál častěji, protože na jejich kůži vypadá lépe než bílá.

Vášnivě červené svatební šaty
Vášnivě červené svatební šaty

Svatební šaty ve všech odstínech červené: Červená může symbolizovat věci jako jsou láska, zamilovanost, silné emoce, vzrušení, energie, síla a vášeň. Červené svatební šaty jsou oblíbené napříč všemi kulturami a v mnoha různých typech svateb. Pokud nevěsty zvolíte šaty v červené, počítejte s tím, že určitě budete vyčnívat z davu a svou volbou dáváte najevo, že máte svůj názor.

Romantické růžové šaty na svatbu
Romanticky růžové šaty pro nevěstu

Šaty v barvě růžové: Barva růžová představuje nevinnost, dětskou osobnost, svěžest, čistotu, lásku, dobré zdraví a dobrý život. Růžová je obvykle barva spojená se ženami a jejich ženskostí. Tuto barvu šatů nosí rády také nevěsty, které se chtějí odlišit od davu jiných a tak trošku na sebe upoutat pozornost.

Modré svatební šaty
Ledově modré svatební šaty

Volba svatebních šatů v odstínech modré: Modrá barva je neodlučitelně spjata s barvou vody a moře. Představuje klid a mír. Modrá také vyjadřuje ženskost, život, čistotu, stejně jako voda. Modrá symbolizuje stabilitu, bezpečí a celoživotní věrnost.

Gothické svatební šaty v černém odstínu
Černé gothické svatební šaty

Uvažujete nad černými svatebními šaty? Černá je často považována za děsivou barvu a pro nevěstu zvláštní volbu. Avšak černé svatební šaty jsou tady a jsou tady, aby zůstaly. Černá může být také barvou elegance. Černá představuje také sílu, sexualitu, sofistikovanost, formálnost, bohatství, tajemství, hloubku a čistý styl. Nositelky černých svatebních šatů jsou většinou spjaty s gothickým stylem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení